لباس بچگانه میکس برند (میکس فله)

ویژگی های کالا

موجود در انبار

ویدیو معرفی لباس بچگانه میکس برند (میکس فله):

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

میکس برند

آلمان

-

-

-

بیشتر شامل سایز کوچک است

توضیحات:

لباس بچگانه میکس برند به صورت میکس فله و در پک های 20 کیلویی عرضه می شود. تعداد در هر پک 20 کیلویی حدودا 220 الی 230 عدد است.

4 ویژگی لباس بچگانه

لباس بچگانه

رنگ های شاد و فانتزی

لباس های کودکانه با رنگ های شاد و طرح های دوست داشتنی و محبوب کودکانه تعریف شده اند. رنگ های شاد تأثیرات مثبتی در روحیه کودکان دارند و باعث افزایش اعتماد به نفس کودک می شوند. با این وجود در هنگام خرید لباس بچگانه باید به فاکتورهایی همچون کیفیت لباس و راحتی آن توجه داشته باشید. کودکان مدام در حال جنب و جوش هستند و به لباس هایی نیاز دارند که از نظر حرکتی آنها را محدود نسازد.

امنیت کودک

پوست حساس کودک نیاز به مراقبت دارد و از این لحاظ باید لباس هایی سازگار با پوست کودک خریداری شود. به طور مثال نوزادان و کودکان نوپا جذب اشیا اطراف خود می شوند و آن ها را به دهان می برند. بنابراین باید لباس هایی برای کودک خریداری گردد که دارای دکمه، بدلیجات و مرواریدهای تزئینی نباشند چون این احتمال وجود دارد که کودک آن ها را به دهان ببرد و دچار خفگی شود.

وزن کودک

شاید تعجب کنید اما لباس بچگانه را باید براساس وزن کودک تهیه کنید نه براساس سن کودک. هر چند که بسیاری از برندهای پوشاک بچگانه برای سایزبندی از سن کودک استفاده نموده اند.

لباس های راحت و مناسب

کودکان با پوشیدن لباس های تنگ احساس ناراحتی می کنند به این صورت که گریه می کنند و همواره تلاش می کنند تا لباس را از تن خود بیرون بیاورند. لباس هایی انتخاب نمایید که دارای یقه گشاد باشند یا دارای زیپ در جلوی لباس باشند، به این ترتیب پوشاندن لباس به کودک دشوار نخواهد بود و کودک احساس ناراحتی نمی کند.

فروشگاه اینترنتی جی بوف

مجموعه جی بوف همواره تلاش می کند تا بهترین و مناسب ترین لباس استوک بچگانه را به مشتریان بخش عمده عرضه نماید. لباس هایی که از کیفیت و تنوع در طرح و رنگ برخوردار هستند و تمام ویژگی هایی لازم یک لباس مناسب کودک را دارند. فروشگاه اینترنتی جی بوف انواع پوشاک استوک بچگانه را در برندهای معتبر اروپایی به فروش می رساند.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میکس برند بچگانه فله_2

لباس بچگانه میکس برند (میکس فله)

سوالاتتان را در وات‌ساپ مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم