در باره ما

جی‌بوف

تاریخــچه جی بوف

گروه تجاری جی بوف فعالیت خود را از سال 1399 در زمینه عمده فروشی لباس های نو و درجه یک اروپایی شروع کرد. هدف این گرو ه تنها ارائه لباس های نو و بروز اروپایی نیست بلکه رضایت مشتری و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

هدف جی بوف

ارائه تنوع زیاد پوشاک اروپایی و معرفی برندهای مختلف آنها است. تا مشتریان حق انتخاب زیادی داشته باشند و بتوانند برای سلایق مختلف محصولات خود را ارائه دهند.دسترسی به بازار بزرگ محصولات استوک(Outlet) و تامین و تحقیق درباره این محصولات باعث شده است که این مجموعه دانش خوبی درباره این محصولات داشته باشد و بتوانند به مشتریان خود مشاوره و راهکارهای مناسب برای فر وش و بازار یابی ارائه دهد.

گروه جی بوف همواره سعی دارد تا به روز ترین و با کیفیت ترین برندهای سال اروپا را در دسته محصولات خود ارائه نماید و در این راستا همواره سعی دارد تا محصولاتی تضمین شده به دست مشتریان خود برساند. تالش ما این است تا مرجعی قابل اعتماد برای محصولات استوک و نقطه ای قابل اتکا برای پیشرفت شغلی مشتریان عزیزمان باشیم.

تا بتوانید هموار ه با کمک دانشی که این مجموعه از بازار و محصولات دارد در فراز و نشیب دائمی کسب و کارتان همواره بهترین فروش و بیشترین سود را از کسب و کارتان بدست آورید. اعتماد شما به مجموعه و آسودگی خیال شما در خرید از ما می تواند پشتیبانی خوبی برای جی‌بوف باشد.

آدرس

مجموعه تجاری جی بوف در استان آذربایجان غربی ، شهر ستان مهاباد ، جنب مرکز عمده فروشی استوک ،کوی بهداری ، بالاتر از مسجد قرار دارد.