ست خونگی بچگانه برند لوپیلو (پکدار سه تیکه)

lupilu

ویژگی های کالا

موجود در انبار

ویدیو معرفی ست خونگی بچگانه برند لوپیلو (پکدار سه تیکه):

آدرس ویدیو صحیح وارد نشده است.

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

پکدار سه تیکه

آلمان

-

-

-

شش ماه تا دو سالگی

توضیحات:

ست خونگی بچگانه برند لوپیلو به صورت پکدار سه تیکه عرضه می شود. این ست در پک های ده عددی قابل فروش است. البته مشتریان می توانند به صورت عددی نیز این پک را خریداری نمایند.

ست خونگی بچگانه برند لوپیلو

برند لوپیلو به عنوان یک برند تخصصی پوشاک بچگانه توانسته است انواع لباس بچگانه را در طرح و رنگ مختلف و برای انواع فصول و متناسب با نیاز کودکان طراحی و تولید نماید. ست خونگی بچگانه برند لوپیلو یکی از محصولات برند لوپیلو است که یک گزینه مناسب و عالی برای فصول تابستان و ضمنا یک لباس راحت برای نوزاد و کودک دلبندتان محسوب می شود.

ضرورت استفاده از الیاف طبیعی در لباس های بچگانه

پوست حساس نوزاد نیاز به مراقبت دارد لذا باید از لباس هایی استفاده شود که از الیاف طبیعی تهیه شده اند. این موضوع در لباس های زیر و لباس های راحتی کودک بسیار حائز اهمیت است. چون کودک به طور مداوم از این لباس ها استفاده می کند.

ست خونگی بچگانه پکدار سه تیکه

این ست شامل یک زیردکمه دار رکابی یا بدون آستین و یک تیشرت و شلوارک تابستانی است. جنس این ست کاملا مرغوب و از کتان می باشد. حالت کسشانی زیردکمه دار رکابی این امکان را فراهم می سازد که نوزاد را پوشک نمایید بدون آنکه فضای لباس تنگ شود و به نوزاد فشار وارد شود.

ویژگی های زیردکمه دار رکابی

زیردکمه دار رکابی دارای یقه گرد است و در قسمت پایین دارای سه دکمه فشاری است که با باز کردن آن ها می توانید پوشک نوزاد را تعویض نمایید بدون آنکه لباس را از تن او بیرون بیاورید.

این ست برای فصول بهار و تابستان بسیار مناسب است البته می توانید زیردکمه دار رکابی را در فصول پاییز و زمستان و در زیر لباس های دیگر نیز به کودک بپوشانید.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ست خونگی بچگانه برند لوپیلو (پکدار سه تیکه)_2

ست خونگی بچگانه برند لوپیلو (پکدار سه تیکه)

سوالاتتان را در وات‌ساپ مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم