6 مزایای فروش پوشاک استوک اورجینال

6 مزایای فروش پوشاک استوک اورجینال

امروزه از فروش لباس استوک اورجینال به عنوان یک کسب و کار عالی نام برده می شود. کسب و کاری که از سود مناسبی برخوردار است. سوال اینجاست که چطور می توان یک کسب و کار عالی راه اندازی نمود؟ کسب و کاری که در حوزه پوشاک استوک می باشد و صاحب کسب و کار قصد دارد بخش زیادی از محصولات فروشگاه خود را در یک کسب و کار آنلاین و یک فروشگاه اینترنتی عرضه نماید. با این مقاله همراه باشید در ادامه پیرامون کسب و کار آنلاین فروش لباس استوک اورجینال توضیحاتی ارائه می گردد.

نوع محصول برای فروش

در حال حاضر بخش زیادی از فروشگاه های اینترنتی به معرفی و عرضه انواع لوازم خانگی، گوشی های هوشمند و لوازم آرایشی و بهداشتی اختصاص دارند.

فروش لباس

البته در این میان کم نیستند فروشگاه های حضوری و فروشگاه های اینترنتی که به فروش انواع لباس و پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه مشغول هستند. هر کدام از فروشگاه های پوشاک محصول خاص خود را به فروش می رسانند. با این وجود هر روز بر تعداد فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود به طوری که محصولی با عنوان پوشاک و البسه بخش زیادی از بازار مصرف را درگیر خود کرده است.

رقبای بازار پوشاک

بنابراین شاهد حضور فروشندگان زیادی در حوزه پوشاک هستیم و همین موضوع دلالت بر رقابت بین رقبا دارد. به عنوان کسی که فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده اید و قصد فعالیت در این زمینه را دارید باید به گونه ای عمل کنید که بتوانید از رقیبان خود سبقت بگیرید.

عرضه پوشاک باکیفیت

در انتخاب نوع محصول دقت داشته باشید به عنوان مثال با عرضه پوشاک باکیفیت می توانید جذب مشتری نمایید و ضمنا رضایت مشتری یعنی فروش بیشتر و در نهایت درآمد بالاتر. نوسانات قیمت ها در بازار و پایین آمدن قدرت خرید برخی از اقشار جامعه باعث شده است که اکثر افراد به دنبال خرید لباس هایی باشند که ضمن داشتن کیفیت از قیمت مناسب هم برخوردار باشد.

بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی حوزه پوشاک، اجناس مورد نیاز فروشگاه خود را از عمده فروشی ها یا تولیدی های پوشاک تأمین می کنند. در این میان عرضه پوشاک استوک اورجینال یکی از گزینه های فوق العاده عالی برای فروشندگان محسوب می شود.

چرا فروش پوشاک استوک اورجینال؟

چرا فروش پوشاک استوک اورجینال؟

پوشاک استوک با لباس های دست دوم کاملا متفاوت است. لباس های استوک، نو، اصل و اورجینال هستند، ضمنا از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند. لباس های استوک لباس هایی هستند که مازاد بر نیاز مصرف کننده تولید شده اند و در انبارها نگهداری می شوند. البته برخی از این لباس ها مدتی در پشت ویترین فروشگاه های پوشاک باقی مانده اند و به فروش نرسیده اند بنابراین این قبیل لباس ها در حجم بالا جمع آوری و به انبارها سپرده می شوند.

در اغلب کشورهایی اروپایی برای البسه های نو یک مدت زمان فروش در نظر گرفته می شود به طوری که هر لباس نو باید در عرض 3 تا 6 ماه به فروش برسد در غیر این صورت با تغییر فصول و ورود لباس های مد روز و جدید، لباس های موجود در فروشگاه های پوشاک از سوی مشتریان خریداری نمی شوند. بنابراین این قبیل لباس ها دوباره وارد چرخه فروش می شوند اما با نام پوشاک استوک و مقصد بخش بزرگی از پوشاک استوک، کشورهای مختلف همچون کشورهای خاورمیانه می باشد.

منابع تأمین کننده پوشاک استوک اورجینال

هزینه نگهداری لباس های به فروش نرفته یک هزینه اضافی بر دوش صاحبان فروشگاه های پوشاک و حتی تولیدکنندگان پوشاک ایجاد می نماید. بنابراین تولیدکنندگان و فروشندگان فروشگاه های بزرگ زنجیره ای پوشاک برای رهایی از این مشکل به فروش پوشاک با عنوان پوشاک استوک اورجینال روی آورده اند.

کشورهای اروپایی بخش بزرگی از پوشاک استوک مورد نیاز کشورهای آسیایی را تأمین می کنند. کشور ایران جزو کشورهایی محسوب می شود که طرفداران خرید پوشاک استوک، روز به روز در حال افزایش هستند. چون این قبیل پوشاک از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند و بخش زیادی از افراد جامعه قادر به خرید این نوع پوشاک می باشند.

6 مزایای فروش پوشاک استوک اورجینال

تنوع بالا

یکی از ویژگی های بارز پوشاک استوک اورجینال، تنوع در طرح و رنگ می باشد. در حال حاضر انواع لباس های استوک بچه گانه، زنانه و مردانه در بازار پوشاک موجود است. لباس هایی که کاملا نو هستند و گاها دارای اتیکت نیز می باشند. این قبیل لباس ها در بسته بندی های شکیل قرار دارند و به آنها لباس های استوک پک دار گفته می شود. تنوع بالای این لباس های استوک جوابگوی هر نوع سلیقه ای می باشد.

اگر صاحب فروشگاه اینترنتی پوشاک هستید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود دچار مشکل شده اید می توانید متناسب با نوع پوشاک و البسه ای که در فروشگاه خود به فروش می رسانید به عمده فروشی های پوشاک مراجعه نمایید. در این عمده فروشی ها خرید انواع لباس بسیار به صرفه است چون در حجم بالا خرید صورت می گیرد بنابراین با قیمت مناسب محصول به بازار پوشاک عرضه می شود.

کیفیت بالای لباس ها

مشتریان به دنبال خرید لباس های باکیفیت هستند و لباس های استوک اصل و اورجینال گزینه مناسبی محسوب می شوند. کیفیت بالای لباس ها قطعا رضایت مشتریان را به همراه دارد. این لباس ها مربوط به بهترین برندهای دنیا هستند. برندهایی که محصولات باکیفیت و عالی را با قیمت های فوق العاده مناسب به بازار مصرف عرضه می کنند.

به اعتقاد این برندها اقشار مختلف جامعه باید بتوانند از محصولات باکیفیت و جدید استفاده نمایند. بنابراین عرضه محصولات با قیمت های مناسب فرصتی فراهم آورده است تا اقشار مختلف جامعه بتوانند از محصولات مختلف این برندها استفاده کنند.

قیمت مناسب

با یک پاساژگردی و حضور در فروشگاه های بزرگ پوشاک متوجه اختلاف قیمت ها خواهید شد. البته می توانید همین مقایسه را در بین فروشگاه های آنلاین پوشاک هم انجام دهید. قطعا با اختلاف قیمت ها روبه رو خواهید شد در حالی که محصولات شباهت زیادی به هم دارند. برای اکثر خریداران لباس، مطمئنا مناسب بودن قیمت لباس ها جزو اولویت های خرید محسوب می شود.

پوشاک استوک اورجینال نسبت به کیفیتشان از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. همین موضوع باعث محبوبیت لباس های اورجینال استوک در میان اقشار مختلف جامعه شده است.

برندهای معروف اروپایی

لباس های استوک با برندهای اروپایی بسیار خوش فروش هستند. چون این برندها طرفداران زیادی در بازارهای مختلف دنیا دارند. کمپانی لیدل یکی از مجموعه های بزرگ عرضه کننده پوشاک محسوب می شود.

این کمپانی آلمانی در مجموعه خود برندهای مختلفی همچون برند اسمارا، برند لیورجی، برند لوپیلو، برند کریویت، برند کریویت پرو، برند پپرتس و… را گردآوری نموده است. هر کدام از این برندها به طور تخصصی به عرضه گروه خاصی از پوشاک می پردازند.

به عنوان مثال برند اسمارا یک برند آلمانی است که به طور کاملا تخصصی طیف وسیعی از پوشاک زنانه را طراحی و تولید می نماید. شلوار زنانه، لباس بارداری، لباس زیر، مایو شنا، لباس رسمی، لباس راحتی، دامن، روسری، تیشرت، لگ و جوراب شلواری، صندل، کفش، جوراب، پاپوش و… از جمله محصولاتی هستند که برند اسمارا متناسب با نیاز بانوان طراحی و تولید نموده است.

هر کدام از برندهای مجموعه لیدل به این نحو دامنه متنوعی از لباس های مردانه، زنانه، بچگانه، ورزشی و چهار فصل را تولید و به بازار پوشاک عرضه می کنند.

امکان فروش در همه فصول

پوشاک استوک اورجینال دامنه گسترده ای از انوع لباس های رده های سنی مختلف و گروه های سنی را در برمی گیرد. تنوع پوشاک استوک اورجینال امکان فروش آن را در همه فصول فراهم نموده است. در مجموعه پوشاک استوک متناسب با فصول مختلف، لباس های متنوع طراحی و تولید شده است. به عنوان فروشنده لباس های استوک می توانید متناسب با تغییر فصول، به محصولات فروشگاهتان تنوع دهید و به این صورت خریداران بیشتری را جذب محصولات فروشگاه خود نمایید.

خرید کیلویی

خرید کیلویی

صاحب کسب و کار اینترنتی هستید و اخیرا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده اید. برای تأمین پوشاک استوک اورجینال بهتر است به عمده فروشی های پوشاک استوک سر بزنید. یکی از مزایای پوشاک استوک اورجینال امکان خرید کیلویی در بسته هایی با وزن متفاوت است. پوشاک استوک اورجینال در عمده فروشی ها به دو صورت یعنی پک دار و فله و در پک های 20، 25 و 15 کیلویی به فروش می رسد.

وزن های متفاوت به خریدار این امکان را می دهد که متناسب با نیاز فروشگاه و تقاضای مشتریان خرید نماید. بنابراین فروش لباس استوک اروپایی گزینه مناسبی برای فروشندگان حوزه پوشاک محسوب می شود.

همچنین قیمت پوشاک استوک اورجینال و اصل نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار پایین است بنابراین مشتریان می توانند انواع لباس های استوک را خریداری نمایند لباس هایی که در دسته بندی برندهای معتبر اروپایی قرار دارند و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

در حال حاضر، پوشاک استوک اورجینال بخشی از بازار پوشاک را به خود اختصاص داده است. مجموعه جی بوف به عنوان تأمین کننده این نوع پوشاک همواره تلاش نموده تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را با قیمت های فوق العاده مناسب به مشتریان عرضه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید
×