میکس بهاره تابستانه برند لوپیلو و پپرتز

lupilu_pepperts

ویژگی های کالا

موجود در انبار

ویدیو معرفی میکس بهاره تابستانه برند لوپیلو و پپرتز:

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

میکس فله

آلمان

10 کیلوگرم

10 کیلوگرم

-

نوزادی الی 12 سالگی

توضیحات:

میکس بهاره تابستانه برند لوپیلو و پپرتز در فروشگاه اینترنتی جی بوف در پک های ده کیلویی عرضه می شود. تعداد تقریبی در پک ده کیلویی شامل 120 الی 125 تیکه لباس بهاره تابستانه بچگانه است.

میکس بهاره تابستانه

در فروشگاه اینترنتی جی بوف میکس بهاره تابستانه بچگانه در برندهای معتبر اصل و اورجینال اروپایی عرضه می شود. برندهای لوپیلو و پپرتز جزو برندهایی هستند که به طور تخصصی به طراحی و تولید پوشاک بچگانه می پردازند.

برند لوپیلو مجموعه گسترده ای از لباس های بچگانه را در هر سایز و فرمی تولید می کند. تنوع زیاد در بین محصولات این برند از جمله دلایل محبوبیت آن به شمار می رود.

همچنین برند لوپیلو یکی از برندهای موجود در مجموعه بزرگ هلدینگ لیدل به شمار می رود. لباس های لوپیلو با برچسب این برند به بازار پوشاک عرضه می شوند.

دوخت مناسب، دوام پارچه در مقابل شستشو، ضد حساسیت بودن بافت پارچه و استفاده از مواد اولیه باکیفیت در تولید لباس های بچگانه از جمله ویژگی های بارز محصولات این برند محسوب می شود.

استاندارد به کار رفته در طراحی و تولید پوشاک بچگانه برند لوپیلو و برند پپرتس شامل oeko_Tex می باشد. این استاندارد تأکید دارد که لباس تولید شده از پنبه تمام ارگانیک است.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میکس بهاره تابستانه برند لوپیلو و پپرتز_1

میکس بهاره تابستانه برند لوپیلو و پپرتز

سوالاتتان را در وات‌ساپ و اینستاگرام مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید