لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو(میکس فله)

lupilu

ویژگی های کالا

موجود در انبار

ویدیو معرفی لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو(میکس فله):

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

میکس فله

آلمان

10 کیلوگرم

10 کیلوگرم

5 الی 6 عدد

نوزادی تا ده سال

توضیحات:

لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو(میکس فله) در بسته بندی های 10 کیلویی عرضه می شود. این میکس فله مجموعه ای از لباس های بهاری و تابستانی همچون شلوارک، تیشرت، سارافون بچگانه و زیردکمه دار بدون آستین را شامل می شود. محصولات این میکس از نوزادی تا ده سالگی را پوشش می دهد.

لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو

لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو یکی از محصولات باکیفیت فروشگاه اینترنتی جی بوف به شمار می رود. برند لوپیلو دامنه وسیعی از پوشاک بچگانه را طراحی و تولید می کند. محصولات برند لوپیلو متناسب با مراحل رشد کودک طراحی شده اند، به طوری که توسط مؤسسات مستقل، آزمایش و از نظر ایمنی بررسی شده اند و سلامت آنها تأیید شده است. مرغویت مواد اولیه در تولید لباس بچگانه باعث دوام آن شده است به طوری که حتی پس از شستشوی مکرر شکل خود را حفظ می کند و مراقبت از آن آسان است.

برند لوپیلو عضو اتحادیه منسوجات پایدار

برند لوپیلو در طراحی لباس های بچگانه تنها به مد اکتفا نمی کند بلکه بر کیفیت تمرکز می کند و مسئولیت پذیری خود را در این زمینه به اثبات رسانده است. این کمپانی عضو اتحادیه منسوجات پایدار است. منسوجات پایدار چیست؟ در حال حاضر، صنعت نساجی موفق به کسب شیوه های سازگار با محیط زیست شده است.

کمیسیون اروپا در سال 2012 یک چارچوب برای کالاهای مصرفی تنظیم نموده است. طبق این برنامه ها تولیدکنندگان و کارخانجات موظف هستند تا ضایعات صنایع نساجی را به حداقل برسانند. همچنین استفاده از مواد قابل بازیافت در تولید و به عبارت دیگر پایبند بودن به اقتصاد چرخشی از مواردی می باشند که در منسوجات پایدار و ساز با محیط زیست در نظر گرفته شده است.

مد پایدار این امکان را فرهم ساخته است تا مردان، زنان و کودکان بتوانند محصولات نساجی جدید را خریداری نمایند. برند لوپیلو به عنوان یکی از کمپانی های فعال در این زمینه همواره تلاش نموده است تا محصولات مرغوب، باکیفیت و سالم را به بازار عرضه نماید و ضمنا قیمت محصولات این برند به گونه ای است که نسبت به سایر برندهای پوشاک، بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع یکی از اهداف برند لوپیلو این است که همه کودکان بتوانند از لباس های مناسب و باکیفیت استفاده نمایند.

فروشگاه اینترنتی جی بوف

فروشگاه اینترنتی جی بوف به عنوان یک مجموعه عرضه کننده پوشاک عمده، همواره تلاش نموده است تا سلامت مشتریان و خریداران پوشاک استوک را در اولویت قرار دهد، بنابراین لباس استوک را از بهترین و باکیفیت ترین برندهای اروپایی خریداری می نماید و آن را به بازار پوشاک عرضه می کند. لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو طیف وسیعی از پوشاک بچگانه را در طرح و رنگ های مختلف در برمی گیرد.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو_4

لباس کیلویی بچگانه برند لوپیلو(میکس فله)

سوالاتتان را در وات‌ساپ مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم