لباس بچگانه برند لوپیلو و پپرتس(میکس پکدار)

lupilu_pepperts

ویژگی های کالا

نا موجود

ویدیو معرفی لباس بچگانه برند لوپیلو و پپرتس(میکس پکدار):

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

میکس پکدار

آلمان

10 کیلوگرم

10 کیلوگرم

4 الی 5 تیکه

نوزادی تا 12 سالگی

توضیحات:

لباس بچگانه برند لوپیلو و پپرتس به صورت میکس پکدار عرضه می شود. در این میکس مجموعه ای فوق العاده شیک و زیبا از لباس های بهاری و تابستانه بچگانه موجود است. میکس پکدار برند لوپیلو و برند پپرتس به صورت پک های ده کیلویی به فروش می رسد و تعداد لباس ها در هر پک ده کیلویی شامل 68 تیکه می باشد.

لباس بچگانه برند لوپیلو و برند پپرتس

برند لوپیلو و برند پپرتس در زیرمجموعه کمپانی هلدینگ عظیم لیدل قرار دارند. این دو برند به طور تخصصی به طراحی و تولید انواع لباس بچگانه، کفش، وسایل خواب کودک، کیسه خواب، اسباب بازی و … می پردازند. همچنین این دو برند کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه محصولات خود را در اولویت قرار داده اند. بنابراین والدین می توانند دامنه وسیعی از محصولات این برند را انتخاب و برای نوزاد و کودک خود خریداری نمایند.

گواهینامه OEKO_TEX 100

برند لوپیلو و برند پپرتس مورد تأیید این گواهینامه هستند. این گواهینامه بالاترین الزامات را برای محصولات تعیین می کند و برای لباس های کودک به منزله تضمین سلامتی کودک است. همچنین این گواهی تضمین می کند که مواد اولیه محصولات کاملا سالم و غیر مضر هستند. یکی از ویژگی های بارز این گواهینامه این است که به طور 100 درصد الزامات سخت گیرانه ای نسبت به آنچه قانون اتحادیه اروپا می خواهد، تعیین می کند.

تولیدکنندگانی که دارای گواهینامه OEKO_TEX 100 هستند توسط موسسات و متخصصین منسوجات مورد نظارت قرار می گیرند. بنابراین این برندها ملزم به رعایت استانداردهایی هستند که این گواهینامه به وجود آورده است.

بنابراین لباس های بچگانه برند لوپیلو و برند پپرتس کاملا ضد حساسیت هستند و قابلیت تنفس پذیری دارند و در مقابل شستشو نیز دچار آبرفت و تغییر رنگ نمی شوند.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لباس بچگانه برند لوپیلو و پپرتس(میکس پکدار)

لباس بچگانه برند لوپیلو و پپرتس(میکس پکدار)

سوالاتتان را در وات‌ساپ مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم