ست استخری بچگانه برند لوپیلو (میکس پکدار)

lupilu

ویژگی های کالا

موجود در انبار

کد محصول: میکس پکدار

ویدیو معرفی ست استخری بچگانه برند لوپیلو (میکس پکدار):

آدرس ویدیو صحیح وارد نشده است.

مشخصات:

نام برند:

نوع محصول:

تولید نساجی کشور:

وزن کامل محصول:

حداقل ثبت سفارش محصول :

تعداد در یک کیلوگرم :

سایزبندی در پک:

کاملا پکدار

آلمان

2 کیلوگرم

2 کیلوگرم

-

یکسال تا ده سال

توضیحات:

ست استخری بچگانه برند لوپیلو به صورت میکس پکدار عرضه می شود. فیلم گرفته شده شامل یک پک دو کیلویی می باشد. محتویات پک شامل سه تیکه تیوب برای شنا کردن و سیزده عدد ست شنا است.

کودکان همواره علاقمند هستند که بیشتر وقت خود را صرف بازی و فعالیت نمایند. شنا یکی از فعالیت هایی است که برای کودکان لذت بخش است و جذابیت دارد. همچنین شنا علاوه بر اینکه یک ورزش مفید برای کودکان است یک تفریح نشاط آور و شادی بخش نیز محسوب می شود.

فواید ورزش شنا برای کودکان

شنا باعث تقویت عضلات پای کودک می شود و حس اعتماد به نفس و استقلال را در کودک به وجود می آورد. ورزش شنا فواید جسمی و فواید روانی بسیاری دارد. برای کودکان خیلی خوشایند است که در هر مکانی لباس مربوط به آن موقعیت را بپوشند. حضور کودکان در استخر زمانی برای آنها دلپذیرتر خواهد بود که به همراه خود لوازم شنا از قبیل بازوبند شنا، تیوب برای شنا کردن و همچنین لباس مناسب شنا داشته باشند.

والدین برای یادگیری شنا نباید به کودک فشار وارد کنند چون این رفتار فقط باعث می شود تا کودک از ورزش زده شود. کودکان از سن 4 سالگی به بعد آمادگی برای آموزش شنا پیدا می کنند. اما نباید فراموش کنید که کودک به این ورزش به دیده یک بازی نگاه می کند.

ست استخری بچگانه

والدین می توانند از جدیدترین و باکیفیت ترین برندهای خارجی، ست استخری بچگانه را برای کودکان دلبند خود خریداری نمایند. همچنین می توانند مایوهای شنای بچگانه از قبیل مایوهای یکسره و مایوی دوتکه، مایوی شنای پوشیده آستین دار برای دختر بچه ها را از برند لوپیلو و برند پپرتس انتخاب و خریداری نمایند. برند لوپیلو و برند پپرتس عرضه کننده بهترین مایوهای دخترانه و پسرانه در طرح و رنگ های متنوع هستند.

فروشگاه اینترنتی جی بوف

فروشگاه اینترنتی جی بوف با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان همواره تلاش نموده است تا انواع پوشاک مردانه استوک، پوشاک زنانه استوک و پوشاک بچگانه استوک را در برندهای معتبر خارجی به بازار پوشاک عرضه نماید. فروشگاه اینترنتی جی بوف انواع مایو شنای نوزاد و مایو شنای بچگانه را در طرح و رنگ های فانتزی و شاد عرضه می نماید. تنوع پوشاک، کیفیت عالی و قیمت مناسب از ویژگی های بارز محصولات فروشگاه اینترنتی جی بوف محسوب می شوند.

برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ست استخری بچگانه برند لوپیلو (میکس پکدار)

ست استخری بچگانه برند لوپیلو (میکس پکدار)

سوالاتتان را در وات‌ساپ مطرح کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم