لباس استوک بچگانه

لباس استوک بچگانه

لباس استوک بچگانه را از تیم عمده فروشی و خرده فروشی فروشگاه اینترنتی جی بوف بخواهید. فروشگاه اینترنتی جی بوف انواع لباس استوک بچگانه را در برندهایی همچون لوپیلو، پپرتس، بلوسون، با کیفیتی عالی و قیمتی به مراتب پایین تر از بازار عرضه می کند.

لباس استوک

استوک در زبان خارجی به معنای کالاهای مازاد بر نیاز مصرف کننده است که در انبارها ذخیره شده اند و نهایتا به کشورهای آسیایی و گاها کشورهای اروپایی نیز فروخته می شوند. در زبان فارسی استوک همان اجناس خارجی هستند که به صورت نو وارد بازار می شوند. محصولات پوشاک بچگانه استوک شامل انواع تیشرت، شلوار راحتی، شلوارک، سارافون و … می باشد. با جی بوف همراه باشید، در ادامه مقاله به ویژگی های ممتاز و برجسته لباس استوک بچگانه و دلایل تمایل افراد به خرید محصولات استوک علی الخصوص پوشاک استوک بچگانه می پردازیم.

ویژگی های ممتاز لباس استوک بچگانه

ویژگی های ممتاز لباس استوک بچگانه

کودکان بسیار پرجنب و جوش و فعال هستند بنابراین انتخاب لباس هایی که دوام و ماندگاری بیشتری دارند، کاملا معقولانه و به صرفه می باشد. در هنگام خرید لباس های کودک دلبندتان به ویژگی های پارچه همچون ضخامت و جنس پارچه توجه داشته باشید. نوع دوخت پارچه را بررسی کنید. در صورتی که درزهای لباس گشاد و باز شده باشند بهتر است که از خرید آن منصرف شوید.

چون این لباس بعد از چند بار شستشو، شکل اولیه خود را از دست داده و درزهای باز گاها باعث ایجاد ناراحتی و خارش بر روی پوست کودک می شود. بچه ها نمی توانند همچون بزرگترها مدام به تمیزی لباس توجه داشته باشند بنابراین در هنگام خرید، به جنس و رنگ پارچه توجه کنید. لباس باید در مقابل شستشوی مداوم مقاوم باشد و همچنین رنگ آن به گونه ای باشد که اثر لکه ها را نشان دهد.

لباس گران قیمت نخرید

رشد سریع کودک، والدین را ملزم به خرید مداوم لباس می نماید بنابراین بهتر است که از خرید لباس های گران قیمت خودداری کنید و لباس هایی راحت و مناسب را در برنامه خرید قرار دهید. همچنین انتخاب و خرید لباس های کودک را متناسب با موقعیت هایی که کودک لباس را می پوشد، در نظر بگیرید، به طور کلی پارچه لباس باید متناسب با آب و هوا و تغییرات فصلی باشد.

با خرید لباس های استوک بچگانه نگرانی خود در مورد انتخاب سایز، جنس، کیفیت و قیمت را کنار بگذارید چون با خرید این لباس ها قیمت مناسب و کیفیت بالا را یکجا خواهید داشت.

مرغوبیت و کیفیت

با یک جستجو در فروشگاه های لباس بچگانه متوجه می شوید که کیفیت و مرغوبیت از جمله مواردی است که در لباس بچگانه استوک به چشم می خورد. لباس هایی که در کشورهای اروپایی تولید می شوند مورد نظارت و بررسی صنف خود قرار می گیرند به این صورت که در مراحل تولید، لباس ها باید از یک سری فیلترها عبور کنند تا سلامت و کیفیت محصولات تأیید گردد. یکی از مجوزها، مجوز استاندارد 100 اکوتکس است. همچنین یکی دیگر از مجوزهایی که حول تولیدهای لباس صادر می شود مجوز FSC می باشد.

با مجوزهای استاندارد محصولات استوک آشنا شوید

FSC

FSC چیست؟ این نماد بر روی اتیکت های لباس های استواک برندهایی همچون برند لیورجی، برند اسمارا و برند لوپیلو وجود دارد. استفاده از آرم FSC یا شورای نظارت بر جنگل بر روی لباس ها نشان دهنده این موضوع است که محصولات از نظر زیست محیطی، منابع مسئولیت پذیر و از نظر اقتصادی کاملا مفید هستند. همچنین نماد FSC بر روی طیف وسیعی از محصولات مختلف از جمله محصولات چوبی و غیر چوبی، مبلمان، لباس، جواهرات و کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه بیشتر جنگل های جهان دستخوش تغییراتی شده اند و گاها این تغییرات زمینه نابودی آنها را فراهم ساخته است. یکی از دلایل نابودی جنگل های جهان بهره برداری غیرقانونی از آن ها است. بنابراین FSC به عنوان پاسخی به این موارد تأسیس شد.

OEKO-TEX

مجوز استاندارد OEKO-TEX 100 یکی از زیرمجموعه های موسسه OEKO-TEX می باشد. این علامت تجاری نمایندگی برچسب های محصول و همچنین صدور گواهینامه های شرکت ها را بر عهده دارد. این موسسه در کنار فعالیت های نظارتی فوق، خدمات مربوط به انجمن بین المللی  تحقیق و آزمایش در زمینه اکولوژی نساجی و چرم موسوم به OEKO-TEX را ارائه می دهد.

برچسب های OEKO-TEX بر روی لباس های استوک به چه معناست؟ برچسب های OEKO-TEX به منزله تأیید ایمنی انسانی و زیست محیطی محصولات نساجی و محصولات چرمی می باشد. به عبارت ساده تر این برچسب ایمنی و سلامت تمامی مراحل پروسه تولید اعم از مواد اولیه، الیاف، نخ، پارچه و محصول نهایی را تأیید می کند.

لباس مناسب برای کودک

لباس مناسب برای کودک

یکی از دغدغه های والدین تهیه لباس مناسب برای کودک دلبندشان است چرا که پوست کودک نیاز به مراقبت دارد و بدن وی از حساسیت بیشتری برخوردار است بنابراین تهیه البسه مناسب کودک، کاملا ضروری و لازم به نظر می رسد.

طرح های کودک پسند

تنوع طرح و رنگ در لباس های استوک بچگانه به وضوح قابل مشاهده است. طرح هایی که اغلب از شخصیت های کارتونی و انیمیشنی محبوب کودکان الهام گرفته شده است. جذابیت و کودک پسند بودن رنگ های لباس استوک بچگانه از جمله دلایل اصلی تمایل والدین به خرید این قبیل اجناس می باشد. سعی کنید جنسی باکیفیت را شناسایی کنید و آن را خریداری نمایید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

برندهای جهانی

بسیاری از افراد علاقمند به خرید لباس های مارک دار و همچنین محصولاتی از برندهای معتبر هستند اما قیمت بالای این محصولات تقریبا خرید محصولات مارک را برای قشر متوسط جامعه غیرممکن ساخته است. با این وجود، فروشگاه های لباس استوک، انواع پوشاک و البسه را در برندهای اسمارا، اچ اند ام، سی اند ای، لیورجی و چیبو عرضه می کنند.

فروشگاه های لباس استوک فرصت خرید پوشاک اروپایی با برندهای معتبر را برای افراد مهیا ساخته اند. خرید پوشاک و البسه استوک در فروشگاه های لباس استوک با قیمتی به مراتب پایین تر از قیمت بازار انجام می گیرد. تمام موارد فوق که به آنها اشاره کردیم در تمایل افراد به خرید لباس استوک مؤثر بوده اند به طوری که در چند سال اخیر شاهد استقبال مردم از لباس استوک هستیم.

فروشگاه اینترنتی جی بوف

می توانید خرید لباس استوک را از فروشگاه اینترنتی جی بوف و همچنین از طریق پیج اینستاگرام جی بوف انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.