لباس استوک بچگانه چیست؟

لباس استوک بچگانه چیست؟

لباس استوک بچگانه چیست؟ لباس استوک بچگانه یکی از محصولاتی است که می توانید در فروشگاه های اینترنتی پوشاک و همچنین در عمده فروشی های پوشاک استوک خریداری نمایید. استوک به پوشاکی اطلاق می شود که در انبارها ذخیره شده باشد و مازاد بر نیاز مصرف کنندگان باشد. لباس استوک بچگانه در گروه پوشاک استوک قرار دارد و از کشورهایی اروپایی روانه بازار مصرف در کشورهای آسیایی می شود.

لباس استوک بچگانه چیست؟

لباس استوک بچگانه چیست؟_1

اکثر والدین خرید لباس های بچگانه را وقت گیر و ضمنا پرهزینه قلمداد می کنند و همچنین معتقد هستند که لباس های بچگانه بعد از مدتی که مورد استفاده قرار گرفتند، در اثر شستشوهای مکرر، رنگ و روی اولیه خود را از دست می دهند و به عبارت دیگر بافت پارچه های لباس بچگانه از دوام چندانی برخوردار نمی باشند. بنابراین والدین برای خرید لباس های بچگانه وسواس بیشتری به خرج می دهند به طوری که علاوه بر ظاهر لباس به کیفیت نیز توجه می کنند.

در مقابل والدینی هستند که خرید لباس های استوک بچگانه را ترجیح می دهند چون خرید این قبیل لباس ها بسیار به صرفه است. دوام و استحکام این قبیل لباس ها در مقابل شستشو باعث طول عمر آن ها شده است. همه می دانیم که فعالیت فیزیکی بسیار بالای کودکان در سنین مختلف مستلزم استفاده از لباس های مناسب و مرغوب است. لباس هایی که علاوه بر دوام و ماندگاری باید از پارچه های ضد حساسیت تهیه شوند.

اما چرا امروزه والدین، خرید لباس استوک بچگانه را در اولویت قرار داده اند و با خرید این نوع پوشاک دیگر دغدغه خرید محصولات نامرغوب و غیربهداشتی را ندارند. لباس استوک بچگانه در برندهای معتبر و باکیفیت به بازار پوشاک عرضه می شود. برندهایی که دارای استاندارهای لازم برای تولید و عرضه لباس های بچگانه هستند در فهرست برندهای لباس استوک قرار گرفته اند.

با ما همراه باشید، در ادامه مقاله به انواع پوشاک بچگانه استوک و برندهای فعال در حوزه لباس های استوک بچگانه می پردازیم.

ویژگی های ممتاز لباس استوک بچگانه

ویژگی های ممتاز لباس استوک بچگانه_

تنوع طرح و رنگ در لباس استوک بچگانه

اگر از والدین علت محبوبیت لباس های استوک بچگانه را جویا شویم حتما به جنس مرغوب، متنوع بودن طرح و رنگ لباس و قیمت مناسب اشاره می کنند. برندهای استوک لباس های استوک را در جنس های مرغوب تولید و به بازار پوشاک عرضه می کنند.

برش های زیبا، دوخت عالی و محکم، طرح های فانتزی و زیبای کودکانه، جنس های فوق العاده عالی پارچه همه دست به دست هم داده اند تا لباس های استوک بچگانه نسبت به سایر پوشاک و البسه بچگانه بسیار متفاوت و خاص باشند.

برندهای باکیفیت و معتبر

بسیاری از والدین ترجیح می دهند که لباس های مارک را برای فرزندان خود خریداری نمایند. در حالی که این قبیل لباس ها نسبت به سایر پوشاک بچگانه بسیار گران قیمت هستند. اما با خرید لباس های استوک بچگانه این مشکل تا حدود زیادی حل شده است. چون این قبیل لباس ها با قیمتی به مراتب پایین تر از قیمت محصولات بازار عرضه می گردد.

معرفی برندهای لباس استوک بچگانه

برند پپرتس

برند پپرتس_1

برند پپرتس یکی از برندهای معتبر آلمانی است که پوشاک بچگانه را به سراسر اروپا عرضه می کند. این برند یکی از زیرشاخه های کمپانی لیدل آلمان است که به طور اختصاصی انواع پوشاک و کفش کودکان و نوجوان را عرضه می نماید. یکی از ویژگی های بارز برند پپرتس عرضه محصولات مرغوب با قیمت مناسب است. لباس های این برند از بالاترین کیفیت دوخت و پارچه برخوردار هستند.

برند پپرتس طیف وسیعی از پوشاک و کفش را در رده سنی 4 سال تا 16 سال پوشش می دهد. محصولات این برند شامل انواع شلوار، تیشرت، کاپشن، جوراب، لباس های زیر، کلاه، کفش و … می باشد. یکی از ویژگی های پوشاک برند پپرتس این است که نام پپرتس بر روی لباس های این برند دوخته شده است.

برند لوپیلو

برند لوپیلو_1

یکی دیگر از برندهایی که در مجموعه کمپانی عظیم لیدل قرار دارد، برند لوپیلو است. این برند طیف وسیعی از پوشاک بچگانه از قبیل کفش ساحلی، تیشرت بچگانه، سارافون، کیسه خواب بچگانه، رین بوت، کاپشن بارانی و … را پوشش می دهد. این برند در حوزه پوشاک نوزادان و لباس های کودکان فعالیت دارد.

برند لوپیلو دامنه گسترده ای از لباس های بچگانه را در هر سایز و فرمی تولید و روانه بازار پوشاک می کند. والدین می توانند لباس فرزندان خود را از دوران نوزادی تا رسیدن به سن 12 تا 14 سالگی از این برند خریداری نمایند. این برند هر نوع لباس بچگانه از لباس های خانگی تا لباس های زیبا و فانتزی برای جشن ها و مهمانی ها را پوشش داده است.

استاندارد oeko_Tex

استاندارد به کار رفته در طراحی و تولید لباس های بچگانه برندهای آلمانی شامل oeko_Tex است. اما این استاندارد چیست؟ این استاندارد به خریدار این اطمینان را می دهد که پوشاک خریداری شده کاملا سلامت و بهداشتی است و پوست حساس کودکان را به خطر نمی اندازد.

فروشگاه اینترنتی جی بوف

فروشگاه اینترنتی جی بوف این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است که خرید خرده یا خرید عمده خودشان را از این فروشگاه انجام دهند. این مجموعه خرید پوشاک استوک خود را به طور مستقیم انجام می دهد بنابراین قیمت پوشاک و لباس های استوک آن بسیار پایین تر از سایر فروشگاه های عرضه کننده پوشاک استوک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.