مواردی که کاربران باید بدانند

  • مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی جی بوف

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی در حین استفاده از امکانات وبسایت از جمله پروفایل شخصی، حراج ها و سرویس های فروشگاه در تمامی زمانها به منظور پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت می‌باشد.

  • قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی جی بوف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی جی بوف تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • تعریف خریدار یا کاربر

خریدار یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش پرداخته است.

از آنجا که فروشگاه اینترنتی یک وب‌سایت خرده و عمده ‌فروشی آنلاین است، هر شخصی فارغ از منظور خرید تجاری یا استفاده شخصی می توانند خرید کنند.

  • تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

فروشگاه اینترنتی جی بوف از نظر حقوقی در معاملات فروشنده می‌باشد و به طور غالب اقدام به فروش اینترنتی محصولات پوشاک خانواده و در حال حاضر همه محصولات استوک و برند اورجینال اروپایی می باشند.

فروشگاه اینترنتی جی بوف موظف است به ازای هر خرید به خریدار صورتحساب قابل چاپ ارایه دهد و این صورتحساب بدون احتساب عوارض و مالیات و با جزئیات کامل می‌باشد.

  • ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما در وبسایت ثبت نام و ثبت سفارش میکنید، از طریق صفحه تماس با ما پیغام میفرستید، همه این فرآیندها بصورت الکترونیکی صورت می‌گیرد و در واقع موافقت می کنید که وبسایت نیز متعاقبا بطور الکترونیکی، از طریق سرویس پیام کوتاه و ایمیل پاسخگو باشد.

همچنین تمامی اطلاعات داده شده از طریق مشتری از جمله ایمیل و تلفن ثبت شده، تنها اطلاعات مورد تایید مشتری می‌باشد .

  • ثبت سفارش و ارسال سفارش

مشتریان در فروشگاه اینترنتی جی بوف در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز امکان ثبت سفارش را دارند و روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا ۱۶:۳۰ و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۷ تا ۱۴ روزهای کاری بوده و امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارشات می باشد و کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری و اولین روز بعد از تعطیلات انجام می پذیرد.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم به درج صحیح اطلاعات در وب سایت می باشند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

شماره تماس پشتیبانی 3993 2842-021 می‌باشد که با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود و کاربران متعهد هستند از این شماره صرفا برای دریافت اطلاعات بیشتر که مرتبط با سفارش کالا می‌باشد استفاده نمایند.

فروشگاه اینترنتی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

  • حق انصراف

قبل از ارسال کالادر صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و پیش از ارسال کالا کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالاکالای خریداری شده به مدت یک هفته (در صورت عدم هرگونه خسارت به کالا و بسته بندی) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و فروشگاه اینترنتی جی بوف بدون مطالبه هیچگونه وجهی عین مبلغ دریافتی رادر اسرع وقت به خریدار مسترد خواهد کرد. لازم به ذکر است حق انصراف در مورد برخی کالاها (لباس نوزاد و لباس زیر) منع می‌گردد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۱ هفته کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمایید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

  •  رعایت حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی جی بوف برای حریم خصوصی افرادی که از وبسایت استفاده میکنند محافظت میکند و متعهد می‌گردد در راستای امن‌ترسازی وبسایت تلاش مضاعف نماید.

کاربران مسئول حفظ اطلاعات حساب کاربری از جمله رمز عبور خود می‌باشند و در هنگام پرداخت اینترنتی با کارت شتاب موظفند، اطلاعات حساب بانکی خود را با حفظ حریم خصوصی و ترجیحا از طریق کیبورد مجازی درج نمایید، بطور حتم مسئولیت فعالیت هایی که با حساب کاربری و حساب بانکی میباشد به عهده کاربران است.

برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی جی بوف هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی جی بوف همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وبسایت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

  • سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه اینترنتی جی بوف مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی جی بوف قیمت‏‌های خرده فروشی می‌باشد.