[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text text_larger=”no”]

درباره جی بوف

فروشگاه جی بوف یک فروشگاه اینترنتی پوشاک است که توسط تیم حرفه ای راه اندازی شده تا مکانی برای عرضه پوشاک با کیفیت با قیمتی ارزان باشد. این فروشگاه تمام توان خود را برای کمترین نوسان قیمت در عرضه محصولات بکار میبندد تا مشتریان علی رغم شرایط موجود اقتصادی از اطمینان خاطر بالاتری برای خرید از این فروشگاه برخوردار باشند.

جی بوف به عنوان یک فروشگاه اینترنتی نو پا با اهدافی بزرگ با پایبندی به سه اصل کلیدی، ارایه محصول باکیفیت، قیمت مناسب و تضمین اصل‌بودن کالا، برنامه دارد تا همگام با دیگر فروشگاه‌های معتبر ایران، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران در حوزه پوشاک تبدیل شود. به محض ورود به جی بوف با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! جی بوف مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام برندهایی نظیر لوپیلو ، اسمارا ، H&M ، لیورجی و همچنین محصولاتی که هر فرد در سنین مختلف برای پوشیدن از آنها لذت میبرد چیده شده است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][interactive_banner_2 banner_image=”id^7872|url^https://giboof.com/wp-content/uploads/2020/12/about-us-scaled.jpg|caption^Logo Mockup Collection by Asylab|alt^null|title^Logo Mockup Collection by Asylab|description^null” banner_style=”style14″ image_opacity=”1″ image_opacity_on_hover=”1″][/vc_column][/vc_row]