خرید عمده لباس

خرید عمده لباس

خرید عمده لباس یکی از گزینه هایی است که پیش روی صاحبان فروشگاه های پوشاک و همچنین فروشندگان لباس وجود دارد. چرا این افراد خرید عمده پوشاک را ترجیح می دهند؟ آیا این نوع خرید، نسبت به خرید به صورت خرده مزایایی دارد؟

چرا خرید عمده؟

با ما همراه باشید، در ادامه به توضیحاتی پیرامون خرید عمده و خرید عمده لباس و سود و مزایای آن برای فعالان حوزه پوشاک می پردازیم. صاحبان فروشگاه های پوشاک می توانند به مراکز فروش عمده پوشاک مراجعه نمایند. البته این مراکز می توانند در خارج یا داخل کشور باشند و به عبارت دیگر  مراکز داخلی یا خارجی تأمین کننده پوشاک مورد نیاز فروشندگان پوشاک و البسه باشند.

خرید عمده لباس از داخل کشور یا خارج کشور

خرید عمده لباس در داخل کشور به این صورت است که صاحبان فروشگاه های پوشاک و فروشندگان از تولیدکنندگان داخلی پوشاک، پوشاک مورد نیاز خود را خریداری می کنند یا در داخل کشور به خرید عمده لباس و پوشاک خارجی اقدام می کنند.

خرید عمده لباس در داخل کشور برای بسیاری از فروشندگان می تواند به صرفه باشد چون به منابع تأمین کننده پوشاک دسترسی دارند و همچنین شناخت کافی نسبت به تولید کننده داخلی نیز دارند. ضمنا برای اکثر فروشندگان سفر به خارج از کشور و خرید عمده لباس و پوشاک خارجی میسر نیست بنابرای خرید از تولید کننده داخلی را ترجیح می دهند. از طرفی ممکن است در هنگام خرید عمده لباس از تولید کننده داخلی، با قیمت های بسیار بالا مواجه شوند، یا حتی کیفیت محصول با انتظارات آنها مطابقت نداشته باشد.

البته بعضی از افراد نیز خرید عمده لباس و پوشاک اروپایی و برندهای خارجی را جزو گزینه های انتخابی خود قرار می دهند. فروشنده هایی که همواره سعی دارند محصولات فروشگاه یا مغازه خود را مطابق با سلایق مشتریان خود خریداری نمایند.

مشکلات حوزه پوشاک

نوسانات بازار، کاهش خرید و روند صعودی قیمت ها به حوزه پوشاک نیز نفوذ پیدا کرده است تا جایی که تولیدکنندگان داخلی پوشاک بر اثر نوسانات بازار متحمل ضرر و زیان های بسیاری شده اند. بنابراین در حوزه پوشاک وجود این مسائل باعث شده است تا طبقات مختلف جامعه به خرید انواع پوشاک همچون پوشاک تاناکورا و پوشاک و البسه چینی اقدام کنند. قیمت های پایین این قبیل محصولات باعث شده تا در بازار پوشاک خریداران خود را پیدا کند.

برخلاف باور برخی از افراد جامعه، محصولات چینی همیشه بی کیفیت نیستند. بلکه در بسیاری از تولیدی های کشور چین محصولات بسیار باکیفیتی تولید می شود. بسیاری از برندهای معتبر از اقصی نقاط جهان،  محصولات خود را به تولیدکنندگان چینی و کارخانجات آنها می سپارند.

دلیل این موضوع بخاطر ارزان تمام شدن قیمت نهایی محصولات می باشد. محصولات چینی دارای درجات مختلفی از کیفیت هستند بنابراین خریدار محصول تعیین می کند که کدام محصول را با کدام کیفیت خریداری نماید. با این وجود دید برخی از افراد جامعه نسبت به اجناس و محصولات چینی چندان خوشایند و رضایت بخش نیست.

در این میان برخی از فروشنده های پوشاک و صاحبان فروشگاه ها تمایل دارند تا محصولات و اجناس فروشگاه خود را از اجناس اروپایی و پوشاک استوک تهیه نمایند. این اجناس از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و همچنین از استانداردها و تأییدیه های بهداشتی نیز برخوردار می باشند. البته در مورد اینکه فروشندگان پوشاک و صاحبان مغازه ها و فروشگاه های پوشاک، اجناس و البسه مورد نیاز خود را از کجا و چگونه تأمین می کنند، موضوعی است که تصمیم گیری در مورد آن به خود آنها بستگی دارد.

در ادامه مقاله به توضیحاتی پیرامون پوشاک استوک، خرید عمده پوشاک استوک و مزایای خرید پوشاک استوک می پردازیم.

پوشاک استوک چیست؟

پوشاک استوک از پوشاک تاناکورا کاملا متفاوت است چون پوشاک تاناکورا قبلا مورد استفاده قرار گرفته است و به عبارت دیگر دست دوم می باشد. لباس های تاناکورا اغلب دارای پارگی یا تغییر رنگ هستند. البته این موضوع کاملا طبیعی است چون این لباس ها بخاطر استفاده و شستشوی مکرر دچار تغییر در شکل ظاهری شده اند. حتی در صورت سالم بودن پوشاک تاناکورا هستند افرادی که تمایل چندانی به پوشیدن لباس های دست خورده ندارند و از نظر بهداشتی این لباس ها را تأیید نمی کنند.

قیمت مناسب پوشاک تاناکورا باعث شده تا برخی به خرید این نوع پوشاک اقدام کنند و به این معتقد باشند که می توانند یک محصول مارک دار بپوشند.در حالی که با قیمت مناسب می توانید پوشاک استوک نو و تازه خریداری نمایید. پوشاک استوک از کشورهای اروپایی به صورت عمده خریداری  می شود.

مازاد بر نیاز مصرف کننده

در واقع پوشاک استوک همان لباس هایی هستند که در انبارها و فروشگاه های پوشاک اروپایی به فروش نرسیده اند. دلایل به فروش نرسیدن پوشاک استوک می تواند بخاطر تولید پوشاک مازاد بر نیاز مصرف کننده باشد، همچنین در کشورهای اروپایی طی  3ماه تا 6 ماه باید پوشاک و البسه فروشگاه ها به فروش برسد در غیر اینصورت با تغییر فصل، لباس های مد روز وارد بازار می شوند و همین موضوع باعث به فروش نرسیدن اجناس قبلی می شود.

ضمنا هزینه نگهداشتن پوشاک در انبارها بسیار بالاست بنابراین تولیدکنندگان پوشاک و صاحبان فروشگاه ها ترجیح می دهند پوشاک و البسه خود را با قیمت پایین تری از قیمت تمام شده آن، روانه بازارهای کشورهای آسیایی نمایند. پوشاک استوک کاملا نو و اغلب اتیکت دار می باشند که به صورت پک دار یا فله عرضه می گردد.

خرید عمده لباس استوک

خرید عمده لباس__

بنابراین برای افرادی که علاقمند هستند اجناس فروشگاه خود را از پوشاک و البسه اروپایی و برندهای باکیفیت تهیه نمایند، پوشاک استوک اروپایی و خرید عمده این نوع پوشاک می تواند کاملا مقرون به صرفه و با حاشیه سود مناسبی باشد. پوشاک استوک اروپایی از نظر پارچه و نوع دوخت و دوام در برابر شستشو بسیار عالی هستند و ضمنا از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

مجموعه جی بوف

انواع پوشاک استوک اروپایی مردانه، زنانه و بچگانه ( برای تمام فصول  و برای تمام رده های سنی) در مجموعه جی بوف به مشتریان عرضه می گردد. خرید عمده لباس از مجموعه جی بوف به صورت کیلویی می باشد. به عبارت دیگر اجناس به صورت کیلویی به مشتریان ارائه می گردد و همین موضوع باعث می شود تا قیمت تمام شده محصولات ارزان تر باشد. بنابراین خریداران عمده می توانند انتظار حاشیه سود مقبولی را از خرید خود داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.